Nowa Góra

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
59 000 PLN
Powierzchnia
900 m2

Do sprzedania działka o powierzchni 9 arów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego  ujęta jako US1 ( TERENY SPORTU I TURYSTYKI (US1).
Przeznaczenie podstawowe: zabudowa i zagospodarowanie obejmujące obiekty oraz urządzenia sportowe i rekreacyjne, obiekty zamieszkania zbiorowego, gastronomii, pola kempingowe. Przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa biurowa, obsługa administracyjna funkcji podstawowej, obiekty socjalne.  Szerokość działki około 13m. Dojazd do działki drogą asfaltową. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Bliższych informacji udzielę telefonicznie: 505694865 Lic. nr. 25061 Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66. par. 1. Kodeksu Cywilnego. Biuro nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Wszelkie dane dotyczące oferowanej nieruchomości zdobyto na podstawie informacji przekazanych od właściciela.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Irena Maciejowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Maciejowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Maciejowska z siedzibą przy Krzeszowicka 62a, 32-065 Wola Filipowska (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscimaciejowska.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu