Wola Filipowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
397 000 PLN
Powierzchnia
1 001 m2

Oferujemy do sprzedaży obiekt produkcyjno usługowy o łącznej powierzchni około 1000 mkw.. Budynek do remontu. Hala produkcyjna, pomieszczenie magazynowe, budynek biurowo-socjalny. Działka o powierzchni około 11 arów. Bliższych informacji udzielimy telefonicznie: 505 694 865 Licencja nr.25061. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Atrakcyjna cena. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66. par. 1. Kodeksu Cywilnego. Biuro nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Wszelkie dane dotyczące oferowanej nieruchomości zdobyto na podstawie informacji przekazanych od właściciela.

  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Irena Maciejowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Maciejowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Maciejowska z siedzibą przy Krzeszowicka 62a Wola Filipowsa, 32-065 Krzeszowice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscimaciejowska.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu