Trzebinia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
314 820 PLN
Powierzchnia
47,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Bezprowizyjna oferta sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu w Trzebini. Kupujący nie płaci podatku PCC. Rezerwacja możliwa już dzisiaj. W ofercie docelowo około 300 mieszkań, w pierwszym etapie inwestycji zostanie oddanych do użytku 50 mieszkań o powierzchni od 30- 75 mkw.  Do dyspozycji mieszkańców będzie  450 miejsc postojowych. Każde z mieszkań będzie posiadać balkon a parter mógł się cieszyć dużym ogródkiem. Planowane zakończenie inwestycji 2023 rok.  Istnieje możliwość wykupienia stanowiska postojowego naziemnego w kwocie 12000 zł brutto.
 

Deweloper zastrzega sobie możliwosć zmiany cen w związku z dynamiczną sytuacją na rynku.
Na dzień dzisiejszy do rezerwacji pozostały dwa mieszkania o powierzchni 69,4 mkw.Bliższych informacji udzielę telefonicznie: 505694865 Lic. nr. 25061 Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66. par. 1. Kodeksu Cywilnego. Biuro nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Wszelkie dane dotyczące oferowanej nieruchomości zdobyto na podstawie informacji przekazanych od właściciela.

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Apteka, Przychodnia lekarska, Park, Przedszkole, Plac zabaw, Hala sportowa, Restauracja, Bank, Szkoła, Centrum handlowe
  • Komunikacja: Autobus
Irena Maciejowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Maciejowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Maciejowska z siedzibą przy Krzeszowicka 62a, 32-065 Wola Filipowska (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscimaciejowska.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu