Kobylany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
499 000 PLN
Powierzchnia
3 200 m2

Do sprzedania działka w miejscowości Kobylany Gm. Zabierzów o powierzchni około 32 ar z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako M-3 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Szerokość działki: około 27 m, długość: około115m. Dojazd drogą utwardzoną, kanalizacja w drodze, pozostałe media do doprowadzenia. W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne. Spokojna okolica oddalona od drogi głównej. Bliższych informacji udzielę telefonicznie: 505694865 Lic. nr. 25061 UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66. par. 1. Kodeksu Cywilnego. Biuro nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Wszelkie dane dotyczące oferowanej nieruchomości zdobyto na podstawie informacji przekazanych od właściciela.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Plac zabaw, Zabudowa niska, Sklep, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Irena Maciejowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Maciejowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Maciejowska z siedzibą przy Krzeszowicka 62a Wola Filipowsa, 32-065 Krzeszowice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscimaciejowska.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu