Nielepice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
435 000 PLN
Powierzchnia
2 900 m2

Do sprzedania urokliwa działka o powierzchni 29 arów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako M3 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki około: 40 x70m. Media w drodze. Dojazd drogą asfaltową. Spokojne miejsce w otulinie lasu z widokiem na skałę. Bliższych informacji udzielimy telefonicznie: 505 694 865 Licencja nr.25061 Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66. par. 1. Kodeksu Cywilnego. Biuro nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Wszelkie dane dotyczące oferowanej nieruchomości zdobyto na podstawie informacji przekazanych od właściciela.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Irena Maciejowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nieruchomości Maciejowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Nieruchomości Maciejowska z siedzibą przy Krzeszowicka 62a Wola Filipowsa, 32-065 Krzeszowice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@nieruchomoscimaciejowska.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu